#

KJF Grupa

W skład KJF Grupa wchodzą:

d
KJF Broker
Na jakość i sposób prowadzonej obsługi kluczowy wpływ mają nasi Klienci. To oni wyznaczają potrzeby i kierunki naszych działań. To dla nich tworzymy indywidualne programy ubezpieczeniowe starając się spełnić ich oczekiwania w tym zakresie. Z każdym rokiem powiększamy ich grono.
W swojej ofercie KJF Broker posiada ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, obsługę brokerską oraz szkolenia.

Dowiedz się więcej o firmie KJF Broker klikając tutaj lub umów się na spotkanie.
b
KJF Biuro Ubezpieczeń
KJF Biuro Ubezpieczeń jest prężnie działającą multiagencją i jednym z filarów wszystkich podmiotów gospodarczych wchodzących w skład Grupy Kapitałowej KJF. Naszą działalność prowadzimy w sektorze ubezpieczeń majątkowych i życiowych.
KJF BU oferuje Państwu pełen wachlarz ubezpieczeń zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Prowadzi również obsługę programów centralnych o zasięgu ogólnokrajowym.

Dowiedz się więcej o Biurze Ubezpieczeń klikając tutaj lub sprawdź jak się z nami skontaktować.
n
KJF Bud
Działalność budowlana dotyczy głównie budownictwa jednorodzinnego realizowanego na zakupionych przez firmę działkach. Budowy realizowane są z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz przy użyciu wysokiej klasy materiałów. Firma świadczy usługi konsultingowo doradcze dla swoich potencjalnych klientów. Dbamy o jakość wykonywanych prac i ich terminowość.

Otwórz stronę KJF Bud aby dowiedzieć się więcej o firmie oraz sprawdzić aktualne oferty domów.