#

Wydarzenia

#
3 lis 2021, 13:48
W dniu 18 października br. odbył się Wieczór Św. Łukasza, organizowany jak co roku przez Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uroczystość zawsze gromadzi wybitnych przedstawicieli świata nauki, kultury, jak i władz samorządowych i państwowych. W trakcie tego wydarzenia wręczono nagrody i wyróżnienia dla osób najbardziej zasłużonych dla działalności Szpitala, najczęściej wieloletnich pracowników tej placówki. Nasza firma, jako jedyny podmiot zewnętrzny, współpracująca z SKPP od ponad 20 lat została również doceniona i wyróżniona na tej uroczystości za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Słowa podziękowania jakie znalazły się na wyróżnieniu są dla nas dowodem, że nasz profesjonalizm i zaangażowanie są zauważane przez naszego partnera i dopingują nas do jeszcze lepszej pracy. Dziękujemy!
#
14 sty 2019, 13:11
​Statuetka Ignacego Jana Paderewskiego dla Prezesa firmy KJF Broker Sp. z o.o. z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości i 100-lecia Powstania Wielkopolskiego z podziękowaniem za wieloletnią współpracę na rzecz pracy organicznej w wymiarze patriotycznym i obywatelski.
#
22 maj 2018, 20:20
#
10 gru 2017, 16:14
Firma KJF Broker Sp.zo.o. została laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług „NAJLEPSZE W POLSCE” – „THE BEST IN POLAND” za wysoki profesjonalizm, solidność i perfekcję w zakresie ubezpieczeń gospodarczych w 20-rocznicę działalności.
#
10 gru 2017, 16:01
W listopadzie obchodziliśmy dwa jubileusze naszych firm. Były one okazją do podsumowanie działalności, której dokonał w swoim wystąpieniu prezes Jerzy Figlewski. Przedstawił historię firmy od jej założenia po działalność dnia dzisiejszego.
#
26 cze 2015, 10:29
Podziękowanie dla firmy KJF Broker Sp. z o.o. za wsparcie finansowe biegu Volkswagen Ekonomiczna Piątka.
#
30 mar 2015, 15:28
Podziękowanie dla KJF Broker Sp. z o.o. od Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego 'Słowianka' za finansowe wsparcie Mistrzostw Europy seniorów w piłce wodnej - turniej eliminacyjny I-ej rundy grupy 'B', które odbyły się w dniach 06.02 - 08.02.2015 r. z udziałem reprezentacji: Izraela, Rosji, Ukrainy i Polski.
#
20 mar 2015, 15:27
Podziękowanie dla Pana Jerzego Figlewskiego od Społecznego Komitetu Budowy Pomnika Ignacego Jana Paderewskiego oraz Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu za przyłączenie się do inicjatywy budowy pomnika Ignacego Jana Paderewskiego.
#
18 gru 2013, 09:04
W środę 18 grudnia, zgodnie z tradycją, kiedy na niebie pojawiła się pierwsza gwiazdka, a nasze koleżanki i kolega z Pogorzelskiej i z Gorzowa dotarli na miejsce usiedliśmy do wigilijnego stołu. Świąteczny nastrój tworzyły piękne dekoracje i tradycyjne polskie kolędy, które nawet próbowaliśmy śpiewać. Wigilijne potrawy przygotowała dla nas tak jak w poprzednich latach Leniwa Danuta i jak zawsze spisała się znakomicie.
#
15 lis 2013, 09:02
W dniu 15 listopada odbyło się szkolenie pracowników KJF Grupa na temat skutecznych strategii i technik rozwiązywania problemów, jak co roku połączone ze wspólną zabawą i silną rywalizacją sportową. W pełni zmotywowani i zaangażowani przystąpiliśmy do osiągania jak najlepszych życiowych i grupowych wyników.