#

Wydarzenia

#
15 lis 2013, 09:02
W dniu 15 listopada odbyło się szkolenie pracowników KJF Grupa na temat skutecznych strategii i technik rozwiązywania problemów, jak co roku połączone ze wspólną zabawą i silną rywalizacją sportową. W pełni zmotywowani i zaangażowani przystąpiliśmy do osiągania jak najlepszych życiowych i grupowych wyników.
#
15 wrz 2012, 08:50
Ważna uroczystość dla wszystkich pracowników firmy. Wspomnienia, podsumowania i analizy minionych lat przeplatały się z oceną pracy i osiągnięć mijającego roku. Nasza działalność w sektorze ubezpieczeń poparta wieloletnim doświadczeniem umożliwiła bardzo dobry rozwój firmy KJF, dla której klient i jego fachowa, profesjonalna obsługa oraz zadowolenie zawsze były najważniejsze. Wiemy, że przecież to właśnie nasi Klienci indywidualni, Firmy, Przedsiębiorstwa tworzą z nami to przedsięwzięcie, z którego wszyscy jesteśmy dumni.
#
21 lis 2011, 08:40
W dniu 4 listopada odbyło się szkolenie dla pracowników KJF Grupa, którego tematem było zapoznanie się z obsługą najnowszych wersji programów KJF_Polisa oraz Platformy Brokerskiej. Dodatkowo oczywiście wykorzystaliśmy czas do wspólnej zabawy i zespołowej rywalizacji. Bowling, kręgle - to jest to co nasza Grupa lubi najbardziej. Dla najlepszych, nasze szefostwo, przygotowało miłe, słodkie niespodzianki. Świetna zabawa i niecodzienne spotkanie spowodowały, że już teraz myślimy o następnym roku.
#
9 paź 2010, 15:34
Na sobotę 9 października Zarząd Grupy KJF zaprosił swoich pracowników do poznańskiej kręgielni "Czarna kula" na doroczne spotkanie integracyjne. Jak zawsze była to okazja do spędzenia czasu w sportowej atmosferze. Ponieważ byliśmy na kręgielni rywalizacja odbywała się w tej właśnie dyscyplinie. Zanim jednak wykonaliśmy pierwsze rzuty posililiśmy się nieco pysznymi daniami przygotowanymi przez organizatorów. Miłą niespodziankę sprawiło też szefostwo przygotowując dla wszystkich pracowników fajne upominki.
29 gru 2009, 15:24
We wtorek 22 grudnia wszyscy pracownicy grupy KJF spotkali się na dorocznym świątecznym opłatku. Była to znakomita okazja do złożenia sobie życzeń na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Przy wtórze przepięknych polskich kolęd delektowaliśmy się później smakowitymi, tradycyjnymi wigilijnymi daniami. Spotkanie było też okazją do podsumowania działalności grupy KJF w roku 2009. Kilkugodzinne spotkanie wypełniły rozmowy na jak najbardziej świąteczne tematy.
#
22 maj 2007, 15:04
​Majowe spotkania integracyjne w grupie KJF stały się już tradycją. Tym razem już po raz drugi w dniach 19-20 maja 2007 przyjechaliśmy do Dymaczewa. Ta miejscowość położona nad pięknym jeziorem Dymaczewsko-Łódzkim przypadła nam do gustu. Czujemy się tu dobrze. A że pogoda dopisała znakomicie bez przeszkód mogliśmy realizować program.