#

Wydarzenia

#
3 lis 2021, 13:48
W dniu 18 października br. odbył się Wieczór Św. Łukasza, organizowany jak co roku przez Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Uroczystość zawsze gromadzi wybitnych przedstawicieli świata nauki, kultury, jak i władz samorządowych i państwowych. W trakcie tego wydarzenia wręczono nagrody i wyróżnienia dla osób najbardziej zasłużonych dla działalności Szpitala, najczęściej wieloletnich pracowników tej placówki. Nasza firma, jako jedyny podmiot zewnętrzny, współpracująca z SKPP od ponad 20 lat została również doceniona i wyróżniona na tej uroczystości za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Słowa podziękowania jakie znalazły się na wyróżnieniu są dla nas dowodem, że nasz profesjonalizm i zaangażowanie są zauważane przez naszego partnera i dopingują nas do jeszcze lepszej pracy. Dziękujemy!
14 sty 2010, 15:26
Na zaproszenie grupy PZU 14 stycznia 2010 roku reprezentacja KJF Broker z prezesem Jerzym Figlewskim i wiceprezesem Andrzejem Silskim uczestniczyła w ogólnopolskim spotkaniu z brokerami. Uroczystość odbyła się w klubie LOFT 44 w Warszawie i przede wszystkim była okazją do podsumowania współpracy Grupy PZU z brokerami w 2009 roku. Nasza obecność była też znakomitą okazją do rozmowy z osobami ze ścisłego kierownictwa PZU oraz do wymiany poglądów z kolegami brokerami. Nieoficjalna część spotkania to występ rewii karnawałowej oraz muzyka na żywo przy której długo trwała zabawa taneczna.
16 gru 2008, 15:17
GRUPA KJF Broker ubezpieczeniowy został sponsorem ZLOTU BURGMANIA 2009 - największego w Polsce zlotu maxi-skuterowego, który odbędzie się w Rogoźnie w dniach 11-14 czerwca 2009 r. Więcej informacji na stronie zlotu www.burgmania2009.pl