#

Wydarzenia

#
15 lis 2013, 09:02
W dniu 15 listopada odbyło się szkolenie pracowników KJF Grupa na temat skutecznych strategii i technik rozwiązywania problemów, jak co roku połączone ze wspólną zabawą i silną rywalizacją sportową. W pełni zmotywowani i zaangażowani przystąpiliśmy do osiągania jak najlepszych życiowych i grupowych wyników.
#
15 wrz 2012, 08:50
Ważna uroczystość dla wszystkich pracowników firmy. Wspomnienia, podsumowania i analizy minionych lat przeplatały się z oceną pracy i osiągnięć mijającego roku. Nasza działalność w sektorze ubezpieczeń poparta wieloletnim doświadczeniem umożliwiła bardzo dobry rozwój firmy KJF, dla której klient i jego fachowa, profesjonalna obsługa oraz zadowolenie zawsze były najważniejsze. Wiemy, że przecież to właśnie nasi Klienci indywidualni, Firmy, Przedsiębiorstwa tworzą z nami to przedsięwzięcie, z którego wszyscy jesteśmy dumni.
#
21 lis 2011, 08:40
W dniu 4 listopada odbyło się szkolenie dla pracowników KJF Grupa, którego tematem było zapoznanie się z obsługą najnowszych wersji programów KJF_Polisa oraz Platformy Brokerskiej. Dodatkowo oczywiście wykorzystaliśmy czas do wspólnej zabawy i zespołowej rywalizacji. Bowling, kręgle - to jest to co nasza Grupa lubi najbardziej. Dla najlepszych, nasze szefostwo, przygotowało miłe, słodkie niespodzianki. Świetna zabawa i niecodzienne spotkanie spowodowały, że już teraz myślimy o następnym roku.
#
9 paź 2010, 15:34
Na sobotę 9 października Zarząd Grupy KJF zaprosił swoich pracowników do poznańskiej kręgielni "Czarna kula" na doroczne spotkanie integracyjne. Jak zawsze była to okazja do spędzenia czasu w sportowej atmosferze. Ponieważ byliśmy na kręgielni rywalizacja odbywała się w tej właśnie dyscyplinie. Zanim jednak wykonaliśmy pierwsze rzuty posililiśmy się nieco pysznymi daniami przygotowanymi przez organizatorów. Miłą niespodziankę sprawiło też szefostwo przygotowując dla wszystkich pracowników fajne upominki.
#
22 maj 2007, 15:04
​Majowe spotkania integracyjne w grupie KJF stały się już tradycją. Tym razem już po raz drugi w dniach 19-20 maja 2007 przyjechaliśmy do Dymaczewa. Ta miejscowość położona nad pięknym jeziorem Dymaczewsko-Łódzkim przypadła nam do gustu. Czujemy się tu dobrze. A że pogoda dopisała znakomicie bez przeszkód mogliśmy realizować program.