#

Wydarzenia

8 lis 2013, 08:59
W dniu 7-8 listopada br. na zaproszenie Dyrekcji i pracowników Pionu Klienta Korporacyjnego PZU SA w Oddziałach Regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie pracownicy naszej firmy brali udział w jesiennym spotkaniu z Brokerami. Spotkanie odbyło się w Hotelu Havet w Dźwirzynie.
25 paź 2013, 08:58
W dniach 24-25.10.2013r. brokerzy Piotr Rajczykowski oraz Maciej Szczepankiewicz uczestniczyli w szkoleniu organizowanym przez Zespoły Sprzedaży Brokerskiej Obszarów Wielkopolski Południe i Wielkopolski Północ PZU S.A.
21 lis 2011, 08:38
Na zaproszenie Oddziału Okręgowego PZU S.A. w Poznaniu w dniach 3-4 listopada braliśmy udział w konferencji, której głównymi tematami były: zmiany w systemie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzeniem działalności medycznej, ocena ryzyka w ubezpieczeniach majątkowych oraz gwarancje środowiskowe. Spotkanie odbyło się w pięknie położonym nad samym morzem hotelu MARINE w Kołobrzegu.
2 gru 2010, 15:39
Na zaproszenie PZU S.A. w dniach 09-10 listopada 2010r. reprezentacja KJF BROKER w składzie: Prezes - Jerzy Figlewski, Wiceprezes - Andrzej Silski i Wojciech Mikołajczak uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Oddział w Poznaniu. Szkolenie odbyło się w oddanym kilka miesięcy temu do użytku hotelu "Marine" w Kołobrzegu.
17 wrz 2010, 15:33
Wyjazdy do Szwecji z szczecińskim Oddziałem PZU S.A. zawsze są udane. Tak było i tym razem kiedy wczesnym rankiem dopłynęliśmy promem 'Scania' do leżącego po drugiej stronie Bałtyku urokliwego miasteczka Ystad. Wprawdzie nocne 8 w skali Beauforta dało nam się trochę we znaki lecz nie zakłóciło to dalszej realizacji programu.
14 sty 2010, 15:26
Na zaproszenie grupy PZU 14 stycznia 2010 roku reprezentacja KJF Broker z prezesem Jerzym Figlewskim i wiceprezesem Andrzejem Silskim uczestniczyła w ogólnopolskim spotkaniu z brokerami. Uroczystość odbyła się w klubie LOFT 44 w Warszawie i przede wszystkim była okazją do podsumowania współpracy Grupy PZU z brokerami w 2009 roku. Nasza obecność była też znakomitą okazją do rozmowy z osobami ze ścisłego kierownictwa PZU oraz do wymiany poglądów z kolegami brokerami. Nieoficjalna część spotkania to występ rewii karnawałowej oraz muzyka na żywo przy której długo trwała zabawa taneczna.
8 cze 2009, 15:23
W dniach 28 - 29 czerwca br. na zaproszenie PZU S.A. Oddział w Szczecinie uczestniczyliśmy w szkoleniu w Dźwirzynie, którego głównym tematem była likwidacja szkód zagranicznych w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego. Oprócz tego tematu mieliśmy okazję wysłuchać aktualnych informacji na temat nowych możliwości dla klientów ubezpieczeń zdrowotnych grupy PZU oraz Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Skład KJF Broker to: prezes Jerzy Figlewski, wiceprezes Andrzej Silski i kierownik naszego oddziału w Gorzowie Wlkp. Krzysztof Szlachtowski.