#

Wydarzenia

14 lis 2013, 09:01
W dniu 14 listopada br. braliśmy udział w spotkaniu zorganizowanym przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. Oddział w Poznaniu, które odbyło się w budynku KINEPOLIS w Poznaniu.
8 lis 2013, 08:59
W dniu 7-8 listopada br. na zaproszenie Dyrekcji i pracowników Pionu Klienta Korporacyjnego PZU SA w Oddziałach Regionalnych w Gdańsku, Poznaniu i Szczecinie pracownicy naszej firmy brali udział w jesiennym spotkaniu z Brokerami. Spotkanie odbyło się w Hotelu Havet w Dźwirzynie.
25 paź 2013, 08:58
W dniach 24-25.10.2013r. brokerzy Piotr Rajczykowski oraz Maciej Szczepankiewicz uczestniczyli w szkoleniu organizowanym przez Zespoły Sprzedaży Brokerskiej Obszarów Wielkopolski Południe i Wielkopolski Północ PZU S.A.
17 wrz 2013, 08:55
W miesiącu marcu 2013 załoga Biura Ubezpieczeń KJF odbyła cykl szkoleń produktowych dotyczących zmian jakie wprowadziły poszczególne TU z jakimi na zasadzie umowy multiagencyjnej współpracuje KJF.
2 gru 2010, 15:39
Na zaproszenie PZU S.A. w dniach 09-10 listopada 2010r. reprezentacja KJF BROKER w składzie: Prezes - Jerzy Figlewski, Wiceprezes - Andrzej Silski i Wojciech Mikołajczak uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Oddział w Poznaniu. Szkolenie odbyło się w oddanym kilka miesięcy temu do użytku hotelu "Marine" w Kołobrzegu.
17 wrz 2010, 15:33
Wyjazdy do Szwecji z szczecińskim Oddziałem PZU S.A. zawsze są udane. Tak było i tym razem kiedy wczesnym rankiem dopłynęliśmy promem 'Scania' do leżącego po drugiej stronie Bałtyku urokliwego miasteczka Ystad. Wprawdzie nocne 8 w skali Beauforta dało nam się trochę we znaki lecz nie zakłóciło to dalszej realizacji programu.
16 cze 2010, 15:32
W nowym miejscu i w nowej formule w dniach 27-29 maja odbył się XIII Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Tym razem obradowaliśmy w pięknie położonym hotelu OSSA koło Rawy Mazowieckiej. Czy sentyment do Mikołajek został przełamany? Pokaże czas. Zarząd KJF Broker w składzie: Prezes Jerzy Figlewski i wiceprezesi Andrzej Silski i Bartosz Horowski jak zawsze czynnie uczestniczył w Kongresie. Nowa koncepcja polegająca na rezygnacji z niektórych dotychczas popularnych pozycji jak: spotkania dyskusyjne z ubezpieczycielami czy prezentowanie się ubezpieczycieli na stoiskach spowodowała przede wszystkim to, że wszyscy zainteresowani mogli uczestniczyć w dyskusjach panelowych organizowanych przez Zarząd Stowarzyszenia w głównej sali kongresowej. Frekwencja na tych panelach była imponująca i z tego też powodu należy uznać, że zaproponowana nowa formuła osiągnęła zamierzone cele
14 sty 2010, 15:26
Na zaproszenie grupy PZU 14 stycznia 2010 roku reprezentacja KJF Broker z prezesem Jerzym Figlewskim i wiceprezesem Andrzejem Silskim uczestniczyła w ogólnopolskim spotkaniu z brokerami. Uroczystość odbyła się w klubie LOFT 44 w Warszawie i przede wszystkim była okazją do podsumowania współpracy Grupy PZU z brokerami w 2009 roku. Nasza obecność była też znakomitą okazją do rozmowy z osobami ze ścisłego kierownictwa PZU oraz do wymiany poglądów z kolegami brokerami. Nieoficjalna część spotkania to występ rewii karnawałowej oraz muzyka na żywo przy której długo trwała zabawa taneczna.
8 cze 2009, 15:23
W dniach 28 - 29 czerwca br. na zaproszenie PZU S.A. Oddział w Szczecinie uczestniczyliśmy w szkoleniu w Dźwirzynie, którego głównym tematem była likwidacja szkód zagranicznych w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego. Oprócz tego tematu mieliśmy okazję wysłuchać aktualnych informacji na temat nowych możliwości dla klientów ubezpieczeń zdrowotnych grupy PZU oraz Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Skład KJF Broker to: prezes Jerzy Figlewski, wiceprezes Andrzej Silski i kierownik naszego oddziału w Gorzowie Wlkp. Krzysztof Szlachtowski.
#
8 cze 2009, 15:21
W dniach 14 - 17 maja br. Zarząd KJF Broker Sp. z o.o. (prezes Jerzy Figlewski, wiceprezesi: Andrzej Silski i Bartosz Horowski) uczestniczył w XII Kongresie Brokerów w Mikołajkach. Nasz coroczny udział w Kongresie jest okazją do spotkań z przedstawicielami zakładów ubezpieczeń, z którymi na co dzień współpracujemy oraz do wymiany poglądów z kolegami - brokerami na tematy związane z sytuacją na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce.