#

Wydarzenia

#
23 gru 2010, 15:40
Jak co roku w miłej, radosnej atmosferze szefostwo oraz pracownicy KJF Grupa spotkali się przy wigilijnym stole aby podsumować mijający rok oraz wyznaczyć kolejne ambitne cele na nadchodzący 2011 r.
2 gru 2010, 15:39
Na zaproszenie PZU S.A. w dniach 09-10 listopada 2010r. reprezentacja KJF BROKER w składzie: Prezes - Jerzy Figlewski, Wiceprezes - Andrzej Silski i Wojciech Mikołajczak uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez Oddział w Poznaniu. Szkolenie odbyło się w oddanym kilka miesięcy temu do użytku hotelu "Marine" w Kołobrzegu.
#
9 paź 2010, 15:34
Na sobotę 9 października Zarząd Grupy KJF zaprosił swoich pracowników do poznańskiej kręgielni "Czarna kula" na doroczne spotkanie integracyjne. Jak zawsze była to okazja do spędzenia czasu w sportowej atmosferze. Ponieważ byliśmy na kręgielni rywalizacja odbywała się w tej właśnie dyscyplinie. Zanim jednak wykonaliśmy pierwsze rzuty posililiśmy się nieco pysznymi daniami przygotowanymi przez organizatorów. Miłą niespodziankę sprawiło też szefostwo przygotowując dla wszystkich pracowników fajne upominki.
17 wrz 2010, 15:33
Wyjazdy do Szwecji z szczecińskim Oddziałem PZU S.A. zawsze są udane. Tak było i tym razem kiedy wczesnym rankiem dopłynęliśmy promem 'Scania' do leżącego po drugiej stronie Bałtyku urokliwego miasteczka Ystad. Wprawdzie nocne 8 w skali Beauforta dało nam się trochę we znaki lecz nie zakłóciło to dalszej realizacji programu.
16 cze 2010, 15:32
W nowym miejscu i w nowej formule w dniach 27-29 maja odbył się XIII Kongres Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Tym razem obradowaliśmy w pięknie położonym hotelu OSSA koło Rawy Mazowieckiej. Czy sentyment do Mikołajek został przełamany? Pokaże czas. Zarząd KJF Broker w składzie: Prezes Jerzy Figlewski i wiceprezesi Andrzej Silski i Bartosz Horowski jak zawsze czynnie uczestniczył w Kongresie. Nowa koncepcja polegająca na rezygnacji z niektórych dotychczas popularnych pozycji jak: spotkania dyskusyjne z ubezpieczycielami czy prezentowanie się ubezpieczycieli na stoiskach spowodowała przede wszystkim to, że wszyscy zainteresowani mogli uczestniczyć w dyskusjach panelowych organizowanych przez Zarząd Stowarzyszenia w głównej sali kongresowej. Frekwencja na tych panelach była imponująca i z tego też powodu należy uznać, że zaproponowana nowa formuła osiągnęła zamierzone cele
18 sty 2010, 15:27
18 stycznia 2010 roku w teatrze Miejskim w Gorzowie odbyło się podsumowanie roku 2009 przez prezydenta miasta pana Tadeusza Jędrzejczaka. KJF Broker również otrzymał zaproszenie do udziału w tej uroczystości. W trzyosobowym składzie (Jerzy Figlewski, Andrzej Silski i Krzysztof Szlachtowski) z prawdziwą przyjemnością obejrzeliśmy multimedialny spektakl, w którym główną rolę zagrało miasto Gorzów. Dla KJF Broker, od 1998 roku uczestnika życia gospodarczego tego miasta jest wielką satysfakcją obserwować w jakim tempie się rozwija. Skorzystaliśmy więc z okazji aby osobiście na ręce pana Prezydenta złożyć gratulacje za dotychczasowe osiągnięcia i życzyć realizacji wszystkich zaplanowanych przedsięwzięć w następnych latach.
14 sty 2010, 15:26
Na zaproszenie grupy PZU 14 stycznia 2010 roku reprezentacja KJF Broker z prezesem Jerzym Figlewskim i wiceprezesem Andrzejem Silskim uczestniczyła w ogólnopolskim spotkaniu z brokerami. Uroczystość odbyła się w klubie LOFT 44 w Warszawie i przede wszystkim była okazją do podsumowania współpracy Grupy PZU z brokerami w 2009 roku. Nasza obecność była też znakomitą okazją do rozmowy z osobami ze ścisłego kierownictwa PZU oraz do wymiany poglądów z kolegami brokerami. Nieoficjalna część spotkania to występ rewii karnawałowej oraz muzyka na żywo przy której długo trwała zabawa taneczna.
29 gru 2009, 15:24
We wtorek 22 grudnia wszyscy pracownicy grupy KJF spotkali się na dorocznym świątecznym opłatku. Była to znakomita okazja do złożenia sobie życzeń na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Przy wtórze przepięknych polskich kolęd delektowaliśmy się później smakowitymi, tradycyjnymi wigilijnymi daniami. Spotkanie było też okazją do podsumowania działalności grupy KJF w roku 2009. Kilkugodzinne spotkanie wypełniły rozmowy na jak najbardziej świąteczne tematy.
8 cze 2009, 15:23
W dniach 28 - 29 czerwca br. na zaproszenie PZU S.A. Oddział w Szczecinie uczestniczyliśmy w szkoleniu w Dźwirzynie, którego głównym tematem była likwidacja szkód zagranicznych w ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu mechanicznego. Oprócz tego tematu mieliśmy okazję wysłuchać aktualnych informacji na temat nowych możliwości dla klientów ubezpieczeń zdrowotnych grupy PZU oraz Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych. Skład KJF Broker to: prezes Jerzy Figlewski, wiceprezes Andrzej Silski i kierownik naszego oddziału w Gorzowie Wlkp. Krzysztof Szlachtowski.
#
8 cze 2009, 15:21
W dniach 14 - 17 maja br. Zarząd KJF Broker Sp. z o.o. (prezes Jerzy Figlewski, wiceprezesi: Andrzej Silski i Bartosz Horowski) uczestniczył w XII Kongresie Brokerów w Mikołajkach. Nasz coroczny udział w Kongresie jest okazją do spotkań z przedstawicielami zakładów ubezpieczeń, z którymi na co dzień współpracujemy oraz do wymiany poglądów z kolegami - brokerami na tematy związane z sytuacją na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego w Polsce.